Potęga relaksacji – pogłębione relaksacje, wizualizacje na redukcję stresu i poprawę zdrowia – 16.02.2019

Data: 16.02.2019

Ilość miejsc: 2

Dopada Cię stres? Jesteś zmęczona/y, brak Ci energii, a wymagania świata na zewnątrz przytłaczają? Czujesz się zagubiona/y i gdzieś rozmył się sens życia? Potrzebujesz wytchnienia i spokoju?

 Potrzebujesz najzwyczajniej w świecie poleżeć i odpocząć?

Wyśmienicie!!! Zapraszam Cię na warsztat, w którym większość czasu spędzisz leżąc, relaksując swoje ciało i umysł. Wchodząc w głęboką prowadzoną relaksację, będziesz mieć możliwość zagościć w „wewnętrznej przestrzeni ciszy” i z tego poziomu przy pomocy wizualizacji popracować z tematem zdrowia i stresu. Człowiekowi będącemu w stanie głębokiego relaksu (częstotliwość fal mózgowych na poziomie 4-7 Hz) jest o wiele łatwiej i skuteczniej koncentrować swoją świadomość na sprawach ważnych i istotnych dla niego. A myśli, które wygenerujemy w tym stanie mają o wiele większą moc twórczą. Bo przecież wydarzenia w naszym życiu koncentrują się wokół dominujących myśli. A więc używając jeszcze wizualizacji będziemy w stanie sprowokować zmiany w wymaganych rejonach zdrowia i stresu.

Poza tym na warsztacie dowiesz się w jaki sposób stworzyć własną zindywidualizowaną relaksację, konkretnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wykonamy też kilka ćwiczeń rozgrzewkowych, które będzie można zaadaptować do własnej porannej praktyki. Nauczysz się jak prawidłowo oddychać i przekonasz się na własnej skórze jaką potężną moc ma zrelaksowany umysł, zmieniając niekorzystne wzorce. Poza tym uczestnicy będą mieli możliwość zakupić na warsztacie sesję floatingu w kabinie izolacji sensorycznej w „Endorfia floating” za pół ceny!!! (czyli za 60 zł)

Prowadzący

Paweł Gutral – więcej na http://gutral.pl/o-mnie/

Lokalizacja

Gdańsk Oliwa, Akademia Świadomego Człowieka ul. Kaprów 3A lok.16

Termin i koszty

Warsztat odbędzie się 16.02.2019 (sobota) w godzinach 10:00-14:00. Koszt warsztatu to 120 zł, a jeśli zdecydujesz się jeszcze na sesję floatingu to 180 zł.

Zapisy i płatność

Ze względu na ograniczone możliwości przestrzenne (12 osób) niezbędna jest rejestracja mailowa pawel@gutral.pl . Płatność na konto 28 1140 2004 0000 3702 7552 1032 Paweł Gutral do 11.02.2019.