Joga na stres - online - Gutral - Akademia Redukcji Stresu

Joga na stres – online

 

Joga na stres ma tą niebywałą zaletę, że aby ją praktykować wystarczy 2-3 m2 i mata do ćwiczeń. W sytuacji jaka ma miejsce obecnie, być może przyszedł czas aby poszerzyć swoje doświadczenia jogiczne o aspekty do tej pory pomijane, bądź marginalizowane. Mam na myśli świadomy oddech (pranayama), pogłębione relaksacje (pratyahara) i praktyki koncentracji i wyciszania umysłu (dharana i dhjana).

Niewątpliwie działanie wielopłaszczyznowe, holistyczne da najlepsze rezultaty. Joga na stres to połączenie oddechu i pracy z ciałem w łagodnej wersji z rozciąganiem poprzez rozluźnianie. Zintegrowanie aspektu emocjonalno – psychicznego i fizyczności na równi z transcendencją (duchowością) mogą przyczynić się do lepszego zrozumienia samego siebie, a co za tym idzie lepszego samopoczucia i poradzenia sobie z tą niespotykaną sytuacją, która jest wyzwaniem dla każdego z nas. Joga na stres jest wspaniałą praktyką oswajającą strach i redukującą stres.

Ćwiczcie online… bo można

Zajęcia JOGI NA STRES online odbywają się 2x w tygodniu:

poniedziałek – 18:00
środa – 19:00

Zasady uczestnictwa:
1. Wyślij maila na pawel@gutral.pl , deklarując chęć uczestnictwa w zajęciach Joga na stres.
2. Określ w mailu czy interesują Cię zajęcia pojedyncze, czy karnet.

3. I określoną kwotę wpłać na konto: Akademia Redukcji Stresu 69 1140 2004 0000 3102 7513 2491
4. Ja umieszczę Cię w grupie uczestników na platformie Clickmeeting, co będzie skutkować wysyłaniem do Ciebie hasła do linku aktywacyjnego.
5. O określonej godzinie dołącz do zajęć.

6. Jeśli w obecnej sytuacji Twoja sytuacja ekonomiczna uniemożliwia Ci uczestnictwo w zajęciach napisz proszę maila do mnie z tą informacją, a ja zaproszę Cię do uczestnictwa w zajęciach bezpłatnie.

POMAGAJMY SOBIE NAWZAJEM W MIARĘ MOŻLIWOŚCI!!!!!

 

Pojedyncze zajęcia to koszt 20 zł

Karnety (do wykorzystania w miesiąc):
4 zajęcia – 60 zł
8 zajęć – 90 zł