Opinie

Opinie zadowolonych klientów

Ewa L.

Spotkanie z Pawłem odmienia codzienność, zwiększa jakość życia, bo pozwala się zatrzymać. Powoli, w jego świadomej obecności rozgościć się w ciszy. Choć na początku może dopadać hałas Paweł jest Nauczycielem przez duże "N", przewodnikiem, który otwiera drzwi do wnętrza siebie i zapala światło, by było raźniej, zwłaszcza dla tych którzy pierwszy raz tam zaglądają. Jestem niezwykle wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w warsztatach MEDYTACJA JEST ŁATWA, które dzięki wielkiej uprzejmości Paweł zadedykował na rzecz Podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom. Bezinteresownie. Taki właśnie jest Paweł Gutral. Dziękuję za ten wielki zaszczyt spotkania go na drodze.

Marta K.

Trzy lata temu przyszłam do Pawła na warsztat, który rozpoczął pytaniem skierowanym do grupy „Czy jesteście szczęśliwi?”. W pełni przekonana o swojej słuszności od razu udzieliłam odpowiedzi twierdzącej, a po krótkiej wymianie poglądów Paweł wywrócił mój świat do góry nogami. Nie do końca rozumiejąc wszystko o czym mówił, czułam, że w moim życiu zmienia się coś, raz na zawsze. Dziś wiem, że wtedy otworzył mi drzwi do duchowego rozwoju. Kolejnym krokiem był wyjazd organizowany przez Pawła na weekendowy warsztat medytacyjno – rozwojowy. Pokochałam medytację od pierwszego „siedzenia”. Dotyk mojej duszy sprawił, że dziś duchowość to fundament mojego życia niezależnie od czasu i miejsca w którym się znajduję. Dziękuję Paweł, za wszystko co pomogło mi wrócić do siebie.

Leszek K.

Poznanie Pawła Gutrala było dla mnie początkiem drogi duchowej, którą teraz podążam. Jego warsztaty wyjazdowe to czas odcięcia się od codziennych spraw, wejścia w głąb siebie i zaczerpnięcia dużej dawki wiedzy i inspiracji :) Ciepło i otwartość na drugiego człowieka sprawia, że rozmowy są ciekawe i swobodne. Polecam drogę w głąb siebie z Pawłem, a odkryjesz co tak naprawdę w życiu jest ważne.

Jolanta P.

Pawełku JESTEŚ odpowiednim człowiekiem w odpowiednim miejscu. Przekazujesz swoją wiedzę doskonale trafiając do głębi pozostawiając ślady na długo. Jestem bardzo zadowolona ze znalazłeś się na mojej drodze życia. Dziękuje za wszystkie cudowne chwile spędzone w grupie na medytacjach i mimo ze obecnie nie miałam możliwości uczęszczania na zajęcia to pozostały wspomnienia. Pamiętam i kontynuuję na własna rękę. Z chęcią zawitam znowu u Ciebie. Jesteś naj...... szy!

Antonina P.

Paweł podziwiałam zawsze Ciebie za determinację w dążeniu do celu z pełnym 100% zaangażowaniem emocjonalnym. Jesteś w tym prawdziwy.... O dyscyplinie w pracy nad sobą trudno nie wspomnieć Jesteś inteligentnym człowiekiem wykształconym - to ważne !!!! wiedzę i praktykę potrafiłeś przełożyć na życie. Znam trochę to środowisko i widzę że wiele osób a może większość udaje HINDUSA! Uciekając w inną kulturę i inną wrażliwość. Pawcio dzielisz się swoją wiedzą a co najważniejsze JESTEŚ W TYM AUTENTYCZNY!!!! To dar!!! Życzę Tobie wielu uczniów... Dziel się swoim doświadczeniem i świeć przykładem. TAKICH JEST NIEWIELU..... POWODZENIA!!!!.

Marta K.

Do Pawła chodziłam na zajęcia z jogi. Bardzo ceniłam to, że jego zajęcia były zawsze dobrze przemyślane, miałam wrażenie że wręcz ułożone pod grupę. W czasie zajęć, głęboki spokój Pawła działał na mnie kojąco i pomagał "złapać" równowagę. Lubię jego dbałość o szczegóły, konkret i zdecydowanie, a zarazem ciepło i wielkie serce. Podziwiam za otwartość, pasję i nieustanną chęć doskonalenia się. Jednak to, co chyba było dla mnie najważniejsze, to poczucie, że mogę mu zaufać.

Marzena D.

Bardzo miło wspominam wyjazd do Skowron. Czas spędzony w tym miejscu to dobry czas. Koi smutki, dodaje energii, wycisza szumy dnia codziennego. Od Pawła emanuje pozytywna energia, którą zaraża wszystkich na parę mil. Joga z Pawłem to dobry początek do nauki umiejętności wglądu w siebie i zdystansowania się do problemów dnia codziennego. Szczerze zachęcam do poznania Pana Pawełka.

Maciej Z.

Kapitalny! wykład na festiwalu świadomej pracy z ciałem "medytacja jest łatwa" wspaniała technika pozwalająca radzić sobie oczyścić i uwolnić myśli polecam polecam

Kinga W.

Szukając odprężenia i relaksu natrafiłam na zajęcia Pawła. Absolutnie profesjonalne prowadzenie chętnie ponownie skorzystam! Szczerze polecam.

Firmy z którymi współpracowałem