Medytacja jest łatwa – Mantry 29.02.2020 - Gutral - Akademia Redukcji Stresu

Medytacja jest łatwa – Mantry 29.02.2020

Data: 29.02.2020

Ilość miejsc: 20

Coraz większa liczba rzetelnych badań dokumentuje dobroczynny wpływ medytacji na ludzki organizm i psyche. Przykłady można mnożyć: wprowadza spokój do naszego życia i holistycznie wpływa na zdrowie, niesie ze sobą korzyści psychologiczne, zmniejsza poziom lęku, ułatwia zrozumienie mechanizmów plasujących nas, jako istoty ludzkie w relacji z samym sobą i w relacji ze światem. Ale także, a właściwie przede wszystkim, zmniejsza niepewność w sferze transcendencji, otwierając i ożywiając najistotniejsze pytania dotyczące szczęścia, bycia z innymi, cierpienia, sensu życia i wielu innych.

Jedną z bardzo istotnych technik medytacyjnych pracy z umysłem jest recytacja mantr. Mantra to wibracja dźwiękową, która wznosi nasz umysł ponad materialny wymiar, zbliżając nas do przestrzeni wewnętrznej ciszy. Wsłuchując się w dźwięk mantry i powtarzając go na głos lub mentalnie, doświadczamy stopniowego oczyszczania serca i umysłu, dzięki czemu z każdym dniem coraz bardziej wzrasta w nas poziom świadomości. Stopniowo stajemy się coraz bardziej radośni, szczęśliwi i wolni od niepokojów.

Zapraszamy Was na sesje recytacji mantr wywodzących się z różnych szkół i tradycji.
Począwszy od mantr hinduskich, przez tradycję jogi kundalini (mantry sikhijskie) i dalej buddyjskie z Tybetu a na japońskich kończąc.

KIEDY: 29 lutego 2019
GODZINA: 15:30 – 19:30
PROWADZĄCY: Paweł Gutral

ORGANIZACJA: JogaPark
KOSZT: 140 zł

W celu dokonania rezerwacji miejsca prosimy o kontakt z recepcją pod numerem tel.: 58 344 56 74.

Szczegóły na www.studiojogapark.pl/#wydarzenia i w recepcji Joga Park.