Potęga relaksacji – pogłębione relaksacje, wizualizacje na redukcję stresu i poprawę zdrowia 26.10

Data: 26.10.2019

Ilość miejsc: 12

Dopada Cię stres? Jesteś zmęczona/y, brak Ci energii, a wymagania świata na zewnątrz przytłaczają? Czujesz się zagubiona/y i gdzieś rozmył się sens życia? Potrzebujesz wytchnienia i spokoju?

 Potrzebujesz najzwyczajniej w świecie poleżeć i odpocząć?

Wyśmienicie!!! Zapraszam Cię na warsztat, w którym większość czasu spędzisz leżąc, relaksując swoje ciało i umysł. Wchodząc w głęboką prowadzoną relaksację, będziesz mieć możliwość zagościć w „wewnętrznej przestrzeni ciszy” i z tego poziomu przy pomocy wizualizacji popracować z tematem zdrowia i stresu. Człowiekowi będącemu w stanie głębokiego relaksu (częstotliwość fal mózgowych na poziomie 4-7 Hz) jest o wiele łatwiej i skuteczniej koncentrować swoją świadomość na sprawach ważnych i istotnych dla niego. A myśli, które wygenerujemy w tym stanie mają o wiele większą moc twórczą. Bo przecież wydarzenia w naszym życiu koncentrują się wokół dominujących myśli. A więc używając jeszcze wizualizacji będziemy w stanie sprowokować zmiany w wymaganych rejonach zdrowia i stresu.

Poza tym na warsztacie dowiesz się w jaki sposób stworzyć własną zindywidualizowaną relaksację, konkretnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wykonamy też kilka ćwiczeń rozgrzewkowych, które będzie można zaadaptować do własnej porannej praktyki. Nauczysz się jak prawidłowo oddychać i przekonasz się na własnej skórze jaką potężną moc ma zrelaksowany umysł, zmieniając niekorzystne wzorce. Poza tym uczestnicy będą mieli możliwość zakupić na warsztacie sesję floatingu w kabinie izolacji sensorycznej w „Endorfia floating” za pół ceny!!! (czyli za 60 zł)

Prowadzący

Paweł Gutral – więcej na https://gutral.pl/o-mnie/

Lokalizacja

Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16 Akademia Świadomego Człowieka

Kiedy i za ile?

W sobotę 26 październikaa od 10.00 do 14.00 w Gdańsku Oliwie ul. Kaprów 3A/16 – Akademia Świadomego Człowieka. CENA: 130 – wpłata do 21.10.2019 na konto 28 1140 2004 0000 3702 7552 1032 z dopiskiem RELAKSACJA.

ZGŁOSZENIA:
Niezbędna rejestracja mailowa: pawel@gutral.pl lub przez stronę www.gutral.pl