Warsztat "Szczęście jest możliwe teraz - wstęp do mindfulness" 02.09.2023 - Gutral - Akademia Redukcji Stresu

Warsztat “Szczęście jest możliwe teraz – wstęp do mindfulness” 02.09.2023

Mindfulness jest niczym innym jak świadomą obecnością, czyli uważnym kierowaniem swojej uwagi na to, czego doznaje się w danej chwili, bez wybiegania myślami w przyszłość, ani wracania do przeszłości. Wydaje się zatem, że recepta na szczęśliwe życie jest relatywnie prosta: wystarczy jedynie permanentnie powracać uwagą do tego, co się właśnie dzieje i gotowe ☺.
Czy faktycznie tak jest? I czy jest to aż tak proste? A co jeśli praca nie daje satysfakcji, jesteś stale w niedoczasie zestresowany i zmęczony? A co jeśli bycie w ciągłym biegu doprowadza Cię do spadku energii, nastroju i chęci do życia? A co jeśli jesteś właśnie na życiowym zakręcie, zdrowie podupada, związek się rozjeżdża, a finanse są niezadowalające? Czy przy takich i innych życiowych zawirowaniach jesteśmy w stanie wrócić na właściwe tory?

Przekonaj się sam!!!

Prawdopodobnie dzięki treningowi uważności Mindfulness wyciszysz chaos myślowy i zyskasz balans emocjonalny. Możliwe, że znajdziesz inspiracje do nowego działania i natrafisz na rozwiązania problemów do tej pory nierozwiązywalnych. Może wszelkie Twoje inicjatywy staną się nacechowane radością i zrozumieniem, a inni ludzie przestaną być potencjalnymi wrogami, a staną się współtwórcami nowego procesu zwanego świadomym, szczęśliwym życiem.

 

Zapraszamy do poznania technik Mindfulness, takich jak body scan, trójstopniowa pauza na oddech, mindful movement, „błędny kwiat” i inne, które pozwolą Ci zredukować stres, odetchnąć pełną piersią i poukładać sprawy na nowo.

✅KIEDY: 2 września 2023 (sobota)
✅GODZINA: 15:00 – 19:00
✅PROWADZĄCY: Paweł Gutral
✅KOSZT: 200 zł

Paweł Gutral (Akademia Redukcji Stresu) – ma za sobą ponad 20-letnią praktykę medytacyjną i pracy z ciałem. Począwszy od buddyzmu Mahajany, przez Zen koreański i japoński, oraz japońską tradycję Byakko Shinko Kai oświeconego mistrza Goi Sensei, dalej przez Vipassanę wg Goinki oraz w tradycji tajlandzkiego klasztoru Wat Po Tam Wua. Ukończył kurs nauczycielski Terapii Poznawczej Opartej Na Uważności MBCT Mindfulness-Based Cognitive Therapy w Oxford Mindfulness Centre przy współpracy z Fundacją Rozwoju Mindfulness.

Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel: 583445674.
Płatności należy dokonać do najpóźniej do 26 sierpnia w recepcji studia kartą/ gotówką lub przelewem.