Zajęcia indywidualne

STRES

Pojedyncza sesja 1,5 h 200 zł
Pełen program “Stres natychmiastowa pomoc” zawiera  12h szkoleniowych(praktyka 8h, teoria 4h) 2500 zł

Pełen pakiet programu „Stres natychmiastowa pomoc” składający się z 5 modułów:

  • Część teoretyczna – w której omówię procesy biochemiczne i fizjologiczne związane z powstawaniem, trwaniem i niwelowaniem stresu. Uwzględnię kluczową rolę, jaką odgrywa świadomość i ego w kształtowaniu postaw wolnych od napięć i stresu. Przedstawię także sugerowany kierunek zmian stylu życia i percepcji siebie, świata i wzajemnych interakcji, prowadzący nas do wewnętrznego spokoju i wyciszenia. Przedstawię również szereg naturalnych sposobów radzenia sobie z tym zjawiskiem.
  • Świadomy oddech – w tej części nauczę Cię jak prawidłowo oddychać z uwzględnieniem pracy przepony, płuc i szczytów płuc. Specjalnie przygotowane techniki oddechowe pomogą Ci zniwelować napięcia związane ze stresem wprowadzić balans do codziennego życia.
  • Techniki Relaksacyjne – zaprezentuję pogłębione relaksacje, które pomogą zniwelować długotrwałe zmęczenie, podenerwowanie i napięcie związane z presją czasu i stresem. Połączone z relaksacjami wizualizacje pomogą Ci przepracować trudne życiowe wyzwania i oczyścić emocjonalne blokady.
  • Praca z ciałem – w tej części zaproponuję Ci w zależności od potrzeb wzmacniające ćwiczenia aerobowe, lub wyciszające praktyki jogi akademickiej.
  • Techniki wyciszenia i uspokojenia umysłu – pokażę w sposób praktyczny czym jest zjawisko medytacji. Będziesz mógł doświadczyć uspokojenia umysłu, wyciszenia natarczywych myśli i skoncentrować uwagę na bieżącej chwili, bez konieczności wyolbrzymiania problemów, zostawiając za sobą przeszłość i nie demonizując nadmiernie przyszłości. Będziesz mieć okazję namacalnie poczuć siłę swojej energii życiowej.

Ramy czasowe i koszty:

Pełen program „Stres natychmiastowa pomoc” zawiera 12h szkoleniowych (praktyka 8h, teoria 4h) – koszt 2500. Program może być ułożony jako 8 zajęć po 1,5 h, lub 4 spotkania (np. sobotnie) po 3h każde, lub weekend (sobota 6h i niedziela 6h)

MEDYTACJA

Pojedyncza sesja 1,5 h 200 zł
Pełen program „Medytacja jest łatwa” zawiera 6h (teoria 1h, praktyka 5h) 1250 zł

Pełen program „Medytacja jest łatwa” – który w sposób praktyczny pozwoli doświadczyć zjawiska medytacji. Techniki wywodzące się z różnych tradycji i szkół umożliwią wybór najbardziej odpowiadającej formy medytacji a następnie włączenia jej do codziennego życia. Oprócz przygotowania do medytacji klasycznej (nastawienie, odpowiednia pozycja i determinacja), omówimy i przećwiczymy techniki koncentracji, medytację w ruchu oraz relaksację, wszystko uzupełnione teorią. Takie indywidualne spotkanie jest dla osób, które zawsze chciały zacząć medytować, a nie wiedziały jak, lub nie miały czasu zrobić pierwszego kroku. Także dla ludzi, którzy poznali już różne rodzaje medytacji i chcieliby uzyskać jasność w tej wielości i zbudować regularną praktykę.

RELAKSACJA I ODDECH

Pojedyncza sesja 1,5 h 200 zł
Pakiet 4 sesji po 1,5h 720 zł

Dopada Cię stres? Jesteś zmęczona/y, brak Ci energii, a wymagania świata na zewnątrz przytłaczają? Czujesz się zagubiona/y i gdzieś rozmył się sens życia? Potrzebujesz wytchnienia i spokoju? Potrzebujesz najzwyczajniej w świecie poleżeć i odpocząć? Wyśmienicie!!! Zapraszam Cię na zajęcia/warsztat, w którym większość czasu spędzisz leżąc, relaksując swoje ciało i umysł. Wchodząc w głęboką prowadzoną relaksację, będziesz mieć możliwość zagościć w „wewnętrznej przestrzeni ciszy” i z tego poziomu przy pomocy wizualizacji popracować z tematem zdrowia i stresu.

JOGA NA STRES

Pojedyncza sesja 1,5 h 200 zł

Zobacz więcej